• 16 kwietnia 2021

usługi dodatkowe

Każdy hotel obecnie stara się dbać o to, by mieć dla gości jak najlepszą ofertę. Nie ma się więc co dziwić, że to co jest nam proponowane to obecnie oferta na coraz lepszym poziomie. dostajemy wiele ciekawych usług między innymi sale konferencyjne, pranie, prasowanie, budzenie gości, przechowanie bagaży, dostęp do sejfu i wiele innych udogodnień.

Barek

W hotelowych pokojach pojawia się także barek, gdzie goście mogą korzystać z przekąsek i napojów, jest to jednak dodatkowo płatna opcja, którą będzie trzeba uregulować w momencie wymeldowania z takiego hotelu. Obok barku znajduje się również cennik.

Kawa i herbata

Oczywiście goście hotelowi obecnie praktycznie wszędzie mają dostęp do darmowej kawy i herbaty bez żadnych ograniczeń. Najczęściej hotele organizują to w taki sposób, że przygotowuje się dla goście możliwość samoobsługi w tym zakresie. Dostępne są różne rodzaje kaw i herbat, które można wybrać.

Usługi w hotelu

Goście poza pokojami również dostają dla siebie interesujące udogodnienia, z których będą mogli korzystać. Tych różnych propozycji jest coraz więcej, dostępne są sale konferencyjne, bankietowe, odnowa biologiczna, masaże. To rozwiązania, które mają sprawić, że goście w takim hotelu będą się zdecydowanie lepiej czuć.

Internet

Praktycznie w każdym hotelu organizowany jest dostęp do internetu i nie ma w tym nic zaskakującego. Hotele muszą przygotowywać dostęp do sieci dla gości, najlepsza możliwa opcja jaka może się pojawić to dostęp do sieci bezprzewodowej, która będzie najwygodniejszą, nie będzie ograniczeń co do miejsca korzystania.

Formy wyżywienia

Al

Oferta, gdzie goście otrzymują pełne wyżywienie, mają dostęp do przekąsek i napojów, ograniczenie dotyczyć może części alkoholi.

UAl

Pakiet luksusowy, gdzie wszystkie alkohole będą do naszej dyspozycji, będzie niekiedy również propozycja innych usług poprawiających komfort wypoczynku a więc SPA, masaże.

OV

Nie ma w pakiecie wyżywienia, co będzie dobre dla tych osób, które więcej czasu spędzają poza hotelem i jedzą na mieście.

BB

Pakiet, gdzie dla gości jest również przygotowywane śniadanie

HB

Obok śniadania jest również obiadokolacja.

FB

Goście otrzymują trzy posiłki, śniadanie obiad i kolację. To dobra opcja, jeśli ktoś będzie miał chęć opuszczać hotel na kilka godzin maksymalnie.

SC

Goście nie mają wyżywienia gotowego, ale dostęp do kuchni, gdzie mogą je sobie przygotowywać.

PP

Posiłki są dla grup turystycznych i programu, jaki będą realizować

ZPR

Hotel będzie organizował wydarzenie i do niego dopasowuje menu.

Top