• 16 kwietnia 2021

hotel w krakowieDla wielu osób wyznacznikiem komfortu w hotelu jest standard wyposażenia, oferty podstawowej i dodatkowej, oraz jego cena. Niekiedy liczy się jeszcze nadmierny przepych i luksus, lecz takie wymagania i oferty już nie są tak oficjalnie pokazywane jak kiedyś.

Dziś hotele w dalszym ciągu oferują luksusowe warunki pobytu, lecz robią to w sposób bardziej dyskretny i wyrafinowany, a dostępność takiej oferty jest dla każdego, nie tylko dla osób z kręgu najwyższej elity biznesowej i politycznej.

Restauracja hotelowa

restauracja hotel w krakowieRównież odnośnie posiłków hotele starają się dostosować śniadania do potrzeb i preferencji każdego gościa, co znacznie podwyższa jego frekwencje. Dania serwowane w przyhotelowej restauracji powinny być smaczne i podane w odpowiedni sposób, tak by goście czuli pełnię satysfakcji z posiłku.

Profesjonalna obsługa hotelowa

Profesjonalna obsługa to nie tylko dobrze wysprzątany pokój, ale też chęć do pomocy i życzliwość na każdym kroku, co goście niekiedy oceniają najwyżej spośród wszystkich cech hotelu. Obsługa powinna być nie tylko chętna do pomocy, ale tez zapewnić maksymalna dyskrecję i opiekę. Dobrze jest tez pamiętać o tym, by wyposażenie hotelu i pokoi było nie tylko estetyczne, ale również praktyczne i funkcjonalne.

Dodatkowe usługi hotelowe

Goście o bardziej zasobnym portfelu, są bardzo wymagający w tematach troski o ciało, dlatego ważne jest aby hotel dawał szansę zadbania o sylwetkę i oferował możliwość aktywnego spędzania czasu. W zależności od hotelu może to być basen, sauna czy też siłownia lub korty tenisowe. Niekiedy w hotelach są także pola golfowe, stadniny oraz gabinety odnowy biologicznej. W hotelach które oferują tak bogatą gamę usług dodatkowych, piękno wystroju powinno iść w parze z jakością usług.

Atrakcyjne otoczenie hotelu

Ważnym elementem jest także otoczenie hotelu, choć zależy to od celów jakie realizujemy w podróży. Jeśli wybieramy się w celach rekreacyjnych w podróż, to dla gości atrakcje w okolicy będą miały znaczenie okoliczne atrakcje. W Krakowie atrakcji bez liku więc tutaj goście nie maja prawa się nudzić. Jeśli jednak gość odwiedza to miasta w celach biznesowych, to bliskość centrum miasta ma duże znaczenie (http://www.conradhotel.pl/pl/konferencje.html). Dla wszystkich jednak najważniejsze będzie to, czy dojazd jest wygodny i czy hotel dysponuje parkingiem. Równie ważne jest to, jaką drogę rezerwacji oferuje hotel i możliwość opłaty za pobyt.

 

Top