• 16 kwietnia 2024

wyżywienie w hotelach

Praktycznie we wszystkich hotelach szuka się obecnie sposobów na to, by walczyć o turystów. Dlatego właśnie przygotowywane są różnorakie usługi, które mają turystów przyciągać. Najważniejsze będzie to, by komfort pobytu był w miarę możliwości najwyższy z możliwych. Klienci mogą korzystać z usług takich jak prasowanie, pranie, budzenie, dostęp do przechowalni bagażu, dostęp do sejfu, dowóz z lotniska, parking i wiele innych.

Barek

Dobry hotel w pokojach gości przygotowuje również barek. Korzystanie z niego będzie się jednak wiązać z opłatami dodatkowymi. Przy wyjeździe z hotelu należy więc rozliczyć się z tego co wzięliśmy z przygotowanego barku.

Kawa i herbata dla gości

W większości hoteli obecnie przygotowuje się kawę i herbatę dla gości bez dodatkowych opłat. Najczęściej jest to po prostu na zasadzie samoobsługi. Goście mają do dyspozycji ekspres i zestawy, gdzie są kawy i herbaty, z których będzie można korzystać.

Wiele wygód w hotelach

Obecnie dąży się do tego, by poza pokojami również nie brakowało atrakcji dla gości. Między innymi właśnie z tego powodu dąży się do stworzenia wielu ciekawych ofert i usług. Hotele proponują nam odnowę biologiczną, strefę SPA, masaże, niekiedy również korty do gry w tenisa, podpowiadająjak można udanie zorganizować sobie czas w hotelu.

Sieć

Współczesny hotel musi oferować gościom dostęp do internetu. To bardzo ważna kwestia, na którą trzeba będzie zwrócić uwagę. Hotele z najwyższej półki proponują gościom internet szerokopasmowy, natomiast największą wygodą będą oczywiście te propozycje, gdzie mamy internet bezprzewodowy WI-FI, co jak się zdaje jest dla gości najwygodniejsze i sprawdzi się doskonale.

Pakiety wyżywienia w hotelach

Al

Kluczowy, pełny pakiet, gdzie mamy napoje i przekąski. Jedynie cześć dostępnych alkoholi będzie z takiego pakietu wyłączona.

UAl

Oferta, gdzie dla gości są alkohole, dodatkowo przygotowuje się również pakiety usług, które mają gwarantować większy komfort wypoczynku, masaże, SPA czy dostęp do wielu udogodnień w pokojach.

OV

Pakiet, który pozbawiony jest wyżywienia dla tych osób, które więcej czasu spędzają na zwiedzaniu.

BB

Pakiet dla gości, którzy liczą na śniadanie

HB

Oferta, gdzie rano dostajemy śniadanie a wieczorem obiadokolację.

FB

Goście otrzymują śniadanie obiad i kolację. To świetna opcja, jeśli ktoś szuka dla siebie podstawowego wyżywienia i nie wychodzi z hotelu na więcej niż kilka godzin,.

SC

To kolejny pakiet zupełnie bez wyżywienia, ale jest dla gości aneks kuchenny, gdzie będą mogli przygotowywać sobie posiłki.

PP

Pakiet, w ramach którego żywienie zostaje dopasowane do wycieczki, która ma swój określony program.

ZPR

Wyżywienie na wydarzenia, które organizowane są przez hotel.

Top