• 22 lutego 2024

Przygotowany przez nas poradnik ma sprawić, że łatwiej będzie Wam wybrać idealny lokal do organizacji przyjęcia weselnego. Bazujemy na wieloletnim 'wodzirejskim' doświadczeniu w prowadzeniu imprez, które obserwowaliśmy "od podszewki".

sala na weseleDuże znaczenie powinna mieć opinia znajomych, która będzie jakimś pewnym miernikiem. Jeśli ktoś uczestniczył w weselu na danej Sali to prawdopodobnie będzie w stanie wystawić o niej najlepsza opinię. Natomiast raczej należy sceptycznie podchodzić do tego, co ludzie piszą w sieci ponieważ bardziej jest to kryptoreklama niż opinia.

Ważne będzie szukanie lokalu, który znajduje się w dobrym otoczeniu. Warto, by znajdował się stosunkowo blisko miejsca, w którym ślub będzie zawierany. Otoczenie jest jednak ważne, ponieważ wielu gości chętnie w czasie takiej imprezy wychodzi na powietrze.

Na pewno znaczenie dla wyboru będzie miało to jak zorganizowany jest lokal oraz czy można oczekiwać dobrego kontaktu z osobami, które go prowadzą. Podejście takich osób będzie nam pokazywało jak organizowana jest tam praca i będzie znakiem jakości. Dobry kontakt z takimi osobami będzie znakiem, że również przy organizacji będzie można się z nimi łatwiej dogadać.

Ważną kwestią będzie to jaki jest układ Sali w takim miejscu. Warto sprawdzić jak można porozsadzać gości. Kwestią istotną jest położenie miejsca do tańca. Najlepiej, by znajdowało się ono w tej samej Sali, gdzie są stoły dla gości, ponieważ wtedy łatwiej zachęcić ludzi do zabawy, nawet jeśli w danym momencie znajdują się oni przy stołach. Sale niestety często starają się upychać na siłę gości. Dlatego warto dokładnie sprawdzić jak rozstawiane są stoły i czy krzesła nie są nadmiernie upychane. Na pewno będzie ważne sprawdzenie jak wielu gości może wejść do Sali, by dało się tam organizować zabawę w komfortowych warunkach.

wystrój sali na weseleJedzenie na pewno jest związane z gustem konkretnych gości, ale trzeba na nie zwracać uwagę, ponieważ jest to ważny dla każdego wesela element. Warto się starać, by sala dawała jedzenie smaczne i świeżo przygotowywane. Lepiej, by posiłków było mniej, ale dobre niż więcej ale z mrożonki.

Ilość obsługi do gości to także element, którym warto się zainteresować. W ten sposób będziemy mogli zobaczyć jak sala jest zorganizowana i jaki zakres obsługi jest tam gwarantowany. Dobrze będzie, jeśli na 100 osób będzie 5 osób obsługi.

Wystrój to kolejna kwestia związana gustem, ale sala powinna się nam podobać, dlatego warto na ten element zwracać uwagę, gdy szuka się rzeczywiście najbardziej estetycznej Sali.

Top