• 28 maja 2024

sala na konferencję krakówOrganizacja konferencji nie jest prosta głównie ze względu na ilość kwestii, których trzeba dopilnować. Wszystko zaczyna się oczywiście od wyboru miejsca. Najlepiej jest zawsze stawiać na sale w dużych miastach, na przykład w Krakowie.

Kraków jest miastem wyjątkowo urokliwym, posiada swoje zabytki, nieporównywalny klimat oraz jest magnesem ściągającym do siebie ludzi związanych z biznesem, nauką i sztuką. Taki stan rzeczy sprawił, że miasto dobrze rozwinęło się ekonomicznie i posiada odpowiednie zaplecze konferencyjne (http://www.conradhotel.pl/pl/konferencje.html).

Kraków - idealna lokalizacja na konferencję

Wielkim atutem miasta jest port lotniczy w Balicach oraz sieć regionalnych i ponadregionalnych dróg. Goście konferencji nigdy nie maja problemu z wygodnym dostaniem się do miasta. Co jest równie ważne, ta lokalizacja jest łatwa do wypromowania, co ma szczególne znaczenie dla konferencji otwartych. Znacznie łatwiej jest zachęcić kogoś do przybycia do Krakowa niż chociażby do Katowic.

Hotel nie tylko na szkolenia

konferencja w krakowieOgromne znaczenie ma tutaj baza noclegowa oraz ogólnie rozumiane zaplecze gastronomiczne. Kraków jest w stanie wywiązać się z tej kwestii znakomicie, wręcz wzorowo. Co więcej, hotele oferujące sale konferencyjne oraz po prostu organizujące noclegi dla gości konferencji oferują znacznie więcej, niż same łóżka. Można się w nich zrelaksować, dostępna jest odnowa biologiczna, a do tego hotele oferują usługi z zakresu organizowania czasu wolnego swoim gościom. Możliwości jest tutaj bardzo dużo, ponieważ zazwyczaj już po wyjściu z obiektów konferencyjnych można zacząć zwiedzać miasto, odwiedzić Zamek Królewski, Sukiennice czy kościół Mariacki. Organizowane są też wycieczki do Kazimierza Dolnego. Osoby mniej aktywne zostaną w hotelowym jacuzzi lub skorzystają masaży.

Optymalny wybór

Kraków jest jednym z najlepszych miast w naszej części Europy do organizowania konferencji wszelkiego typu. Infrastruktura potrzebna do organizowania tego typu spotkań jest tutaj na najwyższym poziomie, transport i kwestie noclegów nigdy nie są problemem, a magnetyzm miasta jest niezaprzeczalny.

Top