• 28 maja 2024

Każdy hotel pragnie obecnie zdobywać sobie gości i dlatego nie ma się co dziwić, że ta przygotowywana obecnie oferta jest na coraz wyższym poziomie. Między innymi dlatego przygotowuje się takie usługi, które mają sprawić, że nasz pobyt będzie przyjemny. Między innymi dostępne stają się sale konferencyjne, pojawia się usługa prania, prasowania, sprzedaż biletów, budzenie, dostęp do przechowalni bagażu, dostęp do sejfu dla gości na cenne rzeczy.

W pokoju barek

W każdym pokoju wstawia się barek z przekąskami oraz napojami, z których goście mogą korzystać za dodatkową opłatą. Rozliczenie za wykorzystane produkty będzie przy wymeldowaniu, przy barku w hotelu powinien znajdować się również cennik.

W całym hotelu

Goście nie będą spędzać czasu tylko w hotelu, dlatego również w całym ośrodku musi być wiele różnych atrakcji dla nich przygotowanych. Poza pokojami mamy więc ciekawe usługi między innymi odnowę biologiczną, SPA, korty tenisowe czy siłownię. Chodzi o to, by każdy z gości miał dla siebie coś atrakcyjnego.

Sieć internetowa

Trzeba pamiętać, że współczesny hotel musi mieć dostęp do sieci, to element rzeczywiście obowiązkowy. Poza tym, że sprawdza się oczywiście internet szerokopasmowy wydaje się, że taką najlepszą obecnie opcją będzie przede wszystkim internet, w ramach którego dostęp jest bezprzewodowy w całym hotelu.

Wyżywienie

Al

Opcja, w ramach której goście dostają pełne wyżywienie, w którym będą posiłki, przekąski i napoje, ograniczenie może dotyczyć wyłącznie alkoholi.

UAl

Jeszcze większy pakiet, w ramach którego do naszej dyspozycji poza pełnym wyżywieniem jest także pełna baza alkoholi, często są także dodatkowe usługi poprawiające komfort pobytu. Można mówić o Spa czy masażach, które są oferowane w takim pakiecie.

OV

Pakiet będzie bez wyżywienia, dla tych osób, które czas spędzają nie w hotelu, ale wolą więcej spędzać czasu na zwiedzaniu, wyżywienie nie będzie im potrzebne.

BB

Opcja, w której dla gości przygotowywane są również śniadania

HB

Poza śniadaniem mamy również dostępne obiadokolację.

FB

Dla gości wychodzących na maksymalnie kilka godzin, opcja ze śniadaniami, obiadami i kolacją może się okazać najlepszą.

SC

Brak wyżywienia dla gości, dostępny jest tylko przygotowywany przez hotel aneks, który pozwala na to, by samodzielnie robić sobie posiłki.

PP

Posiłki są przygotowywane dla konkretnego turnusu, który znajduje się w hotelu i ma swój plan wycieczkowy.

ZPR

Hotel organizując jakieś wydarzenie przygotowuje pod tym kątem swoje wyżywienie dla pojawiających się gości.

Top