• 28 maja 2024

Praktycznie wszystkie hotele obecnie walczą o klientów i dlatego te przygotowywane oferty są coraz lepsze, pojawiają się różnorakie nowe usługi, które mają gwarantować komfortowy pobyt dla wszystkich gości hotelowych. Między innymi dostępne są sale konferencyjne, pakiety usług SPA, odnowa biologiczna, sprzedaż biletów na wydarzenia w mieście, prasowanie, pranie, budzenie i wiele innych.

Barek

Dzięki barkowi w pokoju będziemy mogli korzystać z napojów i przekąsek. To wygodna opcja, ale dodatkowo płatna, rozliczenie następować będzie w momencie wymeldowania z pokoju hotelowego. Przy barku powinien znajdować się dokładny cennik.

Kawa i herbata dla gości

Dla gości obecnie proponuje się darmową kawę i herbatę, co będzie trzeba oceniać pozytywnie. Dostajemy bowiem możliwość napicia się kawy z ekspresu czy wypicia dobrej herbaty z całej bazy różnych proponowanych naparów.

W całym hotelu

Nie na naszym pokoju hotel się kończy, dlatego włodarze hoteli starają się swoją ofertę cały czas rozwijać i dość mocno nad nią pracują. Między innymi właśnie dlatego pojawiają się co rusz nowe propozycje usług. Między innymi dostępne są sale bankietowe, konferencyjne, pojawia się w hotelach SPA i inne oferty podnoszące atrakcyjność danego miejsca.

Internet

W dobrym hotelu powinien być dobry internet. W najlepszych hotelach proponuje się obecnie łącza szerokopasmowe. Jednak dobrze przygotowana sieć to obecnie przede wszystkim łącza Wi-Fi, które jak się okazuje są oceniane najlepiej, ponieważ z sieci można korzystać niezależnie od tego, gdzie będziemy się znajdować.

Wyżywienie w hotelu

AI (All Inclusive)

To opcja chętnie wybierana, gdzie mamy pełne wyżywienie. Dodatkowo goście dostają przekąski, napoje również w części alkoholowe.

UAI (Ultra All Inclusive)

Pełne wyżywienie z pełną ofertą napojów wyskokowych, do tego coraz częściej także inne pakiety usług budzące spore zainteresowanie.

OV

Pakiet, który jest pozbawiony wyżywienia, odpowiedni będzie dla osób, które są wiele godzin poza hotelem i jedzą w mieście.

BB

Dla gości po nocy przygotowywane jest śniadanie.

HB

Poza śniadaniem goście otrzymują również obiadokolację.

FB (Full Board)

Do dyspozycji gości są trzy posiłki, śniadanie, obiad kolacja. Jeśli ktoś będzie spędzał wiele czasu w hotelu i wychodził na kilka godzin ta opcja będzie korzystna.

SC

Wygodna propozycja bez wyżywienia, ale mamy aneks kuchenny i dlatego każdy może sam przygotowywać sobie takie posiłki, które jemu będą odpowiadały.

PP

Propozycja posiłków dla całej grupy, która realizować będzie konkretne wycieczkowe plany

ZPR

Posiłki przygotowywane przez hotel, dla danego organizowanego tam wydarzenia.

Top