• 16 kwietnia 2024

gość hotelu w krakowieJeśli ktoś jest właścicielem hotelu czy pensjonatu, to pewnie zna jak rynek funkcjonuje. Klienci najczęściej mają duże oczekiwania. Warto więc zwracać uwagę na te kwestie, które mogą mieć znaczenie dla klienta. Możliwe, że dzięki temu dowiecie się również o tym co zrobić, by Wasz hotel funkcjonował jak należy.

Jakość kontra cena

czysta pościel hotelowa

Obecnie łatwo w sieci znajdować informację o obiektach noclegowych oraz opinie o nich. Pozwala to porównać propozycje konkurujących hoteli. Dla klientów duże znaczenie mają opinii dotyczące konkretnego miejsca w szczególności lokalizacji czy standardów. Liczy się oczywiście jakość obsługi, ale nie można zapominać o tym, że ciągle zwraca się uwagę na to jak wygląda cena. (http://www.conradhotel.pl/pl/konferencje.html)

Czysta i stylowa pościel ma znaczenie

Wygoda, która związana jest z łóżkiem czy pościelą ma duże znaczenie. Dlatego goście bardzo mocno zwracają na to uwagę i wydaje się, że warto zwracać uwagę na to jaką pościel będziemy w stanie przygotować dla gości. Dzięki temu można stworzyć w ich głowie wrażenie czystości naszych wnętrz i rzeczywiście będzie to szansa na wysoki poziom.

Powitanie ma znaczenie

Pakiet powitalny to taki element, który będzie robił dobre pierwsze wrażenie, dlatego wydaje się, że warto będzie o tym elemencie pomyśleć. Możliwe, że małe gadżety już sprawią, że klienci będą zadowoleni z tego co udało się przygotować.

Uprzejma i uśmiechnięta obsługa to podstawa

obsługa hotelowaWysoka jakość obsługi zawsze ma duże znaczenie. Personel musi się uśmiechać, ponieważ uśmiech wpływa na nastrój gości. Pracownicy obiektu hotelowego powinni również reagować na pojawiające się pytania klientów. Chodzi również o stworzenie takiego wrażenia, które sprawi, że klient będzie czuł zainteresowanie. Ważne jest również oferowanie pewnej rekompensaty w momencie, gdy nie uda się czegoś dobrze zorganizować.

Smaczne i urozmaicone menu

Hotelowa restauracja to miejsce, gdzie chętnie pojawiają się goście z hotelu trzeba oczywiście na te elementy zwracać uwagę. Warto przygotować dobre menu, ponieważ dzięki temu każdy z gości będzie rzeczywiście zadowolony z tego, co zostanie dla niego przygotowane.

Top